Sklepy Shoper

Jesteś na etapie podejmowania decyzji lub może już ją podjąłeś – zakładam sklep internetowy? Przed Tobą ciekawe wyzwanie, które może dać Ci dużo satysfakcji. Jeśli to Twój pierwszy biznes online i nie masz jeszcze doświadczenia w sprzedaży internetowej, wybór odpowiedniego systemu w jakim będzie działał sklep internetowy jest bardzo ważny.
Sklepy Shoper

Jaki sklep internetowy wybrać?

Sklep internetowy Shoper

Na naszym rynku istnieje wiele systemów, platform na jakich działają sklepy internetowe. Możemy wybierać pomiędzy mniej lub bardziej rozbudowanymi, darmowymi i płatnymi, sklepami na abonament miesięczny, czy roczny albo sklepem za jednorazową opłatę.

 

Sklep internetowy to niesamowite narzędzie, które daje możliwość prezentowania sprzedawanych towarów przez 24 godziny i przez 7 dni w tygodniu (24 h/7 dni). Nie musisz się martwić, czy właśnie obowiązuje zakaz handlu w niedzielę i w święta, czy na zewnątrz pada deszcz, czy śnieg – twój sklep będzie cały czas dostępny dla klientów.

 

Jak pokazał ostatni rok w sklepie internetowym można nawet sprzedawać węgiel, a PGG sklep internetowy cieszył się wielką popularnością

Otwórz własny sklep internetowy

W swoim sklepie internetowym będziesz mógł sprzedawać produkty nie tylko klientom z najbliższej okolicy, z najbliższego miasta, ale także osobom z całej Polski. Mało tego, bez problemu możesz rozszerzyć zasięg działania sklepu internetowego i spróbować podbić rynek zagraniczny. Wystarczy tylko wykonać tłumaczenie swojej oferty na wybrane języki i cały świat stoi przed Tobą otworem!

Jak działa e-sklep?

Dla rozpoczynających swoją przygodę z e-commerce, pułapką może się okazać brak podstawowej wiedzy co jest potrzebne, aby rozpocząć sprzedaż w sklepie internetowym? Samo zbudowanie nawet najpiękniejszego sklepu internetowego nie wystarczy, aby tysiące klientów ruszyło do naszego sklepu i zaczęło w nim kupować. Zbudowanie sklepu internetowego to bardzo ważny aspekt, ale tak naprawdę to dopiero początek.
Sklepy Shoper

Sklepy Shoper

Wybierz rozwiązanie dopasowane do Ciebie. Oprogramowanie Shoper oferuje całościową obsługę procesu sprzedaży: zaczynając od przyjęcia zamówienia, przez wysyłkę, a kończąc na etapie rozliczenia księgowo – magazynowego. Gotowy sklep internetowy zawiera wszystkie opcje, które są niezbędne do szybkiego uruchomienia sprzedaży online.

Shoper grafika

Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych z indywidualną grafiką dostosowaną do potrzeb klienta. Platforma Shoper posiada wiele narzędzi oraz integracji usprawniających pracę przy sprzedaży online. W prosty sposób włączysz nowoczesne metody płatności, takie jak Przelewy24, PayU. Sklep internetowy Shoper w łatwy sposób integruje się z Allegro, Ceneo, Subiektem oraz najważniejszymi firmami kurierskimi. Ponadto Shoper jest bardzo łatwy w obsłudze!

Dlaczego warto otworzyć sklep Shoper?

Zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego? Shoper to platforma dla każdego. To nie tylko prosta obsługa, to także szeroki wybór integracji ułatwiających sprzedaż w internecie. Shoper to także pełna responsywność i możliwość zarządzania sklepem z każdego urządzenia moblinego. Dzięki dwustronnej integracji od Apilo bez problemu zintegrujesz sklep Shoper z Allegro. Możesz hurtowo wystawiać aukcje, jednocześnie aktualizując stany magazynowe.

Pozycjonowanie Shoper

Swój sklep musisz jeszcze zoptymalizować pod kątem SEO, musisz wykonać lub zlecić pozycjonowanie sklepu oraz zainwestować w reklamy. Powinieneś zainwestować w reklamę w wyszukiwarce Google, a także zainteresować się reklamą w social mediach, które cały czas się rozwijają i co jakiś czas ich możliwości reklamowe się zmieniają.

Dodatkowo, warto przeprowadzić analizę słów kluczowych i dostosować treści na stronie sklepu do popularnych zapytań użytkowników. Istotne jest również monitorowanie konkurencji i analiza ich strategii marketingowych, aby wyróżnić się na rynku. Pamiętaj, że optymalizacja pod kątem SEO to proces ciągły, który wymaga regularnej aktualizacji i optymalizacji treści.

Jak założyć sklep internetowy

W sklepie Shoper możesz wybrać gotowy szablon graficzny, dzięki któremu Twój sklep będzie miał atrakcyjny wygląd strony na każdym urządzeniu. Jeśli masz większe potrzeby, wybierz projekt graficzny na zamówienie.

Otwórz własny sklep internetowy i sprzedawaj online. Oprogramowanie Shoper posiada wszystkie niezbędne narzędzia, jakich potrzebujesz aby rozpocząć sprzedaż.

Sklep jest wyposażony w certyfikat SSL, który potwierdza wiarygodność Twojego sklepu i chroni dane twoich klientów podczas zakupów. Jest też niezbędny, jeśli zamierzasz prowadzić kampanie reklamowe w internecie.

Jeśli nie mamy doświadczenia w tworzeniu sklepów internetowych, warto skorzystać z pomocy resellera i wysłuchać jego podpowiedzi, bo on wie jak rozkręcić Twój biznes.

Czy interesuje Cię własny sklep internetowy Shoper?