Projektowanie stron internetowych

Nowoczesne strony WWW stały się skuteczną metodą promocji firmy. Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron internetowych oferujących potrzebne im towary bądź usługi. Jeśli szukasz wykonawcy profesjonalnej strony internetowej, która pomoże Ci zdobywać nowych klientów, to zapoznaj się z naszą ofertą.

Tworzenie stron - analiza potrzeb klienta

Najważniejszym etapem całego procesu tworzenia strony internetowej jest analiza
Celem badania potrzeb klienta jest zrozumienie specyfiki obszaru lub problemu, aby można było stworzyć lepsze rozwiązanie dla użytkowników i finalnie stworzyć stronę. Zbieramy wszystkie potrzebne informacje od klienta. Poznajemy firmę i otoczenie biznesowe przedsiębiorstwa. Zaznajomienie się branżą, w której działa klient i zebranie informacji na temat firmy ma kluczowe znaczenie, aby kolejne etapy projektowania przebiegały właściwie. W trakcie badania potrzeb klienta ważne jest także poznanie oczekiwań i preferencji użytkowników końcowych, co pozwoli na lepsze dopasowanie rozwiązania do ich potrzeb.

Podczas analizy musimy odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Jaką rolę ma pełnić nasza strona internetowa? 

To oczywiste pytanie pozwala ustalić dalsze kroki przy zakładaniu strony internetowej. Inne funkcjonalności strony będą ważne przy projekcie strony, która ma zachęcać do kontaktu z przedstawicielem firmy. Inne powinno być wykonanie strony internetowej dostosowanej do pozyskiwania danych potencjalnych klientów. Jeszcze inaczej będzie wyglądał sklep internetowy, którego zadaniem jest sprzedaż i będą istniały ciągłe potrzeby rozbudowy strony.

Projekt strony

Zaprojektujemy stronę, której projekt graficzny będzie stworzony tylko i wyłącznie na Wasze potrzeby. Tworzymy nowoczesne strony internetowe, tworząc projekt graficzny strony, który przyciąga uwagę Klientów.

Projekt graficzny to pierwszy ważny etap, tego wszystkiego, co potem będzie działo się na Twojej stronie internetowej. Od projektu graficznego strony internetowej zależy wygląd strony głównej i wszystkich podstron. Spójność witryny jest bardzo ważna, dlatego warto skorzystać z autorskiego projektu graficznego. Strona internetowa powinna mieć odpowiednio dobraną kolorystykę, a kluczowe elementy rozmieszczone we właściwych miejscach.

Wykonanie strony internetowej

W naszej pracy wykonanie projektu strony nie wiąże się z użyciem gotowych szablonów. Jeśli jednak po analizie Twoich potrzeb ustalimy, że szablony stron internetowych będą lepszym rozwiązaniem, to oczywiście z nich skorzystamy.

Przyszła strona internetowa może zostać stworzona wraz z systemem CMS (system zarządzania treścią). Możesz również zakładać potrzeby rozbudowy strony w późniejszym czasie. Oferujemy tworzenie stron, które nie są tworzone masowo od jednego szablonu. Gdy otrzymasz stronę internetową możemy się też zająć obsługą strony i zarządzaniem treścią strony.

Indywidualny projekt

Strona internetowa wykonana według autorskiego projektu, posiadająca indywidualny projekt graficzny jest zdecydowanie lepiej postrzegana przez klientów, niż strona do której wykorzystano kreator stron i gotowy szablon.

Dostarczenie profesjonalnej strony internetowej

Nasza praca kończy się na etapie umieszczenia strony internetowej w sieci. Po całym procesie realizacji strony internetowej, gotowa strona zostaje dostarczana klientowi oraz umieszczona na serwerze. Jeśli posiadasz swoją domenę, to możemy nową stronę na niej umieścić. Uruchomiona strona internetowa może wymagać później wykonywania aktualizacji czy to w treści czy w funkcjonalności.

Domeny i hosting

A jeśli nie mam swojej domeny i hostingu?

Zajmiemy się także wykupieniem serwisu i domeny – wszystko w tym celu, by ułatwić stworzenie własnej strony internetowej – wyjątkowej wizytówki.
Opłacamy domenę i hosting z góry na cały rok.

Dowiedz się jak zamówić hosting z kodem promocyjnym

 

Brak dodatkowych kosztów utrzymania strony! 

Zachęcamy do kontaktu, napisz do nas i poznaj cenę strony internetowej.

Gdzie projektujemy strony internetowe?

Chcesz zostać naszym następnym klientem?