Korona Beskidów Polskich

Korona Beskidów Polskich

Uwielbiasz górskie wędrówki, a może górskie przejażdżki rowerowe? Zobacz stronę poświęconą górskim szczytom zaliczanym do Korony Gór Polskich

Projekt zakładał stworzenie witryny internetowej, która w krótki i zwięzły sposób opisze wszystkie szczyty górskie zaliczane do Korony Beskidów Polskich.

Polska turystyka górska oferuje wiele odznak turystycznych, z których bardzo popularne są Korony. Jako pierwsza w 1997 roku została ustanowiona Korona Gór Polski. Istnieje kilka różnych odznak z Koronami, do których obowiązują inne regulaminy.

Headless CMS

Efektem naszych prac jest serwis o prostej i intuicyjnej obsłudze. Przemieszczanie się po stronie ułatwia back to the top button. Strona – jak wszystkie nowoczesne strony internetowe – posiada standard RWD, dzięki czemu łatwo i bezproblemowo wyświetla wszystkie treści na urządzeniach mobilnych. Na telefonie nawigację ułatwia m.in. będące zawsze pod ręką tzw. hamburger menu.

Zdjęcia i treści na stronę internetową są dostarczane za pomocą DatoCMS. Nie jest to standardowy Content Management System. W tym przypadku mamy dostęp do back-endu. DatoCMS generuje szybką, statyczną i bezpieczną stronę www. Jest to rodzaj headless CMS, czyli rozwiązanie, które nie ma „głowy” w postaci warstwy front-endu.

Szlaki turystyczne

Strona internetowa, na której zamieszczone są interaktywne mapki z przebytymi trasami, to przydatne ułatwienie dla entuzjastów wędrówek i podróży. Dzięki tym mapkom użytkownicy mogą łatwo zobaczyć trasy, które inni turyści już odbyli, oraz odkrywać nowe szlaki do eksploracji.

Interaktywne mapki na stronie umożliwiają wygodne przeglądanie szlaków turystycznych, pokazując ich przebieg, odległości, trudności i inne ważne informacje. Użytkownicy mogą dowiedzieć się, jakie atrakcje czy punkty widokowe można znaleźć na danej trasie, co pomaga w planowaniu i podejmowaniu decyzji dotyczących wędrówek.

Najkrótszy szlak na Turbacz

Która droga na Turbacz – oczywiście po wyznaczonych szlakach turystycznych – jest najszybsza i najkrótsza? Którędy będzie łatwiej wejść szczególnie rodzinom z dziećmi i osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z górami? Gdzie znaleźć parking na czas górskiej wędrówki? Jak dostać się na Turbacz z Nowego Targu? Na te i inne pytania możesz znaleźć odpowiedź na stronie Korona Beskidów Polskich.

Babia Góra najłatwiejszy szlak

Najszybsza droga na Babią Górę prowadzi czerwonym szlakiem, który rozpoczyna się w okolicach parkingu na Krowiakach. Bardzo popularnym szlakiem jest przeście pętli z Krowiarek przez Babią Górę, dojście do schroniska Markowe Szczawiny i powrót na parking w Krowiarkach niebieskim szlakiem.

Jeśli byliście już wiele razy na Babiej Górze, to warto rozważyć wejście na szczyt Babiej Góry od słowackiej strony. Polecamy żółty szlak ze Slanej Vody na Słowacji.

Inne realizacje

Parking przy lotniku w Warszawie
Parking przy lotnisku Okęcie

Parking przy lotnisku Okęcie Podróżowanie samochodem na lotnisko może być stresujące, zwłaszcza jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego miejsca parkingowego w

Malowanie dachów R&B

Malowanie dachów strona internetowa Firma „Malowanie Dachów R&B” specjalizuje się w malowaniu i czyszczeniu dachów. Świadczy swoje usługi głównie na

Sklep ogrodniczy nawadnianie Anixol

Sklep ogrodniczy Sklep ogrodniczy – nawadnianie ogrodów Anixol.pl – sklep internetowy, który spełni Twoje potrzeby związane z nawadnianiem ogrodów. Ogrodniczy

Strona internetowa - szlaki turystyczne